کد خبر : 4449
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۶:۰۵

جانشین ناجا: اقدامات قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش باجدیت ادامه دارد

جانشین ناجا: اقدامات قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش باجدیت ادامه دارد

به گزارش تبریز سیاست به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ قاسم رضایی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فرماندهی انتظامی استان کرمان در جمع اصحاب رسانه افزود: اقدامات انجام شده در راستای مقابله با اراذل و اوباش به نحوی بود که بسیاری از این افراد درس گرفته اند و دیگر به سمت اقدامات

به گزارش تبریز سیاست به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ قاسم رضایی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فرماندهی انتظامی استان کرمان در جمع اصحاب رسانه افزود: اقدامات انجام شده در راستای مقابله با اراذل و اوباش به نحوی بود که بسیاری از این افراد درس گرفته اند و دیگر به سمت اقدامات رذل نمی روند و مردم نیز از اقدامات انجام شده نیروی انتظامی در این زمینه رضایت دارند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در کنار مهربانی با مردم و مدیریت اجتماعی توام با مهربانی و عطوفت، با اراذل به صورت مقتدرانه برخورد جدی و قانونی دارد.

جانشین فرمانده ناجا اظهارداشت: اینکه برخی افراد ندانسته اظهارنظرهایی می کنند، مانعی برای کار نیروی انتظامی در زمینه مقابله با اراذل و اوباش نیست و این نیرو به صورت مقتدرانه وظایف ذاتی خود را دنبال می کند.

سردار سرتیپ رضایی تصریح کرد: اگر نیروی انتظامی در زمانی به صحنه برسد که اراذل و اوباش قمه و قداره در دست دارند، مکلف است کاری را انجام دهد که قمه و قداره از دست او بیفتد و اگر زمانی به صحنه برسد که تسلیم شده است، باید برخورد مناسب دیگر را انجام دهد.

وی با تاکید بر این مطلب که ماموران نیروی انتظامی تکیه گاه آرامش مردم و جامعه هستند، اظهارداشت: ترحم بر اراذل و اوباش جفا بر جامعه است.

جانشین فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود هماهنگی، همدلی و همراهی بین نیروی انتظامی استان کرمان با اعضای شورای تامین و دستگاه قضایی را مورد تقدیر قرار داد و گفت: نیروی انتظامی استان کرمان با همکاری مردم فهیم، خردمند و شهید پرور این استان، عملکرد بسیار خوبی داشته است.

سردار سرتیپ رضایی افزود: بخشی از امنیت امروز کشور و استان کرمان مرهون همکاری نیروی انتظامی و حمایت های مردم شریف ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه جنوب شرق کشور به دلیل هم مرزی با برخی کشورهای همسایه با چالش هایی روبرو است، افزود: در ۱۱ ماهه سال جاری ۱۵۰ تن مواد مخدر در استان کرمان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.

سردار سرتیپ رضایی ضمن اشاره به کشف ۹۴۰ تن مواد مخدر در سطح کشور طی ۱۱ ماهه سال جاری، ادامه داد: در این مدت بیش از ۲ هزار قبضه سلاح غیرمجاز نیز کشف شده است.

وی تصریح کرد: فرماندهی انتظامی استان کرمان با مدیریت دلسوزانه و نگاه انقلابی خود اقدامات خوبی را در زمینه مبارزه با مواد مخدر و ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز را انجام داده است.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه از نمایشگاه فرماندهی انتظامی استان کرمان بازدید و سه عنوان کتاب متعلق به معاونت اجتماعی نیروی انتظامی را رونمایی کرد.منبع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.