کد خبر : 4647
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰:۱۲

جزئیات درآمد و عملکرد ایران ایر در بودجه اصلاحی / عملکرد ۲۰۵۱ میلیارد تومانی در یک سال

جزئیات درآمد و عملکرد ایران ایر در بودجه اصلاحی / عملکرد ۲۰۵۱ میلیارد تومانی در یک سال

به گزارش خبرنگار اقتصادی تبریز سیاست به نقل از خبرگزاری فارس، براساس صورت‌های مالی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷، در مقاسیه بودجه مصوب سال ۹۷ با عملکرد شرکت آمده است: «‌‌درآمدها» در بودجه اصلاحی مصوب ۲۴۸۳ میلیارد و ۹۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و عملکرد ۲۰۵۰ میلیارد

به گزارش خبرنگار اقتصادی تبریز سیاست به نقل از خبرگزاری فارس، براساس صورت‌های مالی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷، در مقاسیه بودجه مصوب سال ۹۷ با عملکرد شرکت آمده است: «‌‌درآمدها» در بودجه اصلاحی مصوب ۲۴۸۳ میلیارد و ۹۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و عملکرد ۲۰۵۰ میلیارد و ۹۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است؛ بنابراین تغییرات عملکرد نسبت به بودجه ۴۳۲ میلیارد و ۹۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

در موضوع «هزینه‌ها» بودجه اصلاحی مصوب ۲۴۸۳ میلیارد و ۹۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و عملکرد ۲۷۶۵ میلیارد و ۱۰۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و بنابراین تغییرات عملکرد نسبت به بودجه اصلاحی مصوب، ۲۸۱ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان است.

در این راستا در حوزه عملکرد درآمدها و هزینه‌ها، جمعاً‌ ۷۱۴ میلیارد و ۱۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و تغییرات عملکرد نسبت به بودجه ۷۱۴ میلیارد و ۱۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داریم. 

 

 

* صورت ریز مقایسه بودجه مصوب با عملکرد سال ۹۷ در درآمدها

در بررسی صورت ریز مقایسه بودجه مصوب با عملکرد سال ۹۷ مشخص است در بخش «درآمدها» قسمت «مسافر داخلی و خارجی»، بودجه اصلاحی مصوب ۱۷۸۴ میلیارد و ۱۴ میلیون تومان، عملکرد ۱۱۸۷ میلیارد و ۵ میلیون تومان و تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه، ۵۹۷ میلیارد  و ۹۰ میلیون تومان است.

 در حوزه ‌«بار، اضافه بار و پست»، بودجه اصلاحی مصوب ۱۰۵ میلیارد و ۸۲ میلیون تومان، عملکرد ۹۸ میلیارد و ۴۵۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه ۶ میلیارد و ۶۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

در حوزه «حج»، بودجه اصلاحی مصوب هما، ۹۹ میلیارد و ۲۲۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، عملکرد ۹۴ میلیارد و ۵۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه ۴ میلیارد و ۶۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در حوزه اجاره دربست (چارتر)، درآمدهای هما در بودجه اصلاحی مصوب رقم ۲۰۵ میلیارد و ۶۹۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، عملکرد ۱۸۰ میلیارد و ۸۳۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه ۲۴ میلیارد و ۸۵۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

با احتساب سایر موارد، جمع درآمدهای ایران‌ایر در بودجه اصلاحی مصوب، رقم ۲۴۸۳ میلیارد و ۹۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، رقم عملکرد‌ ۲۰۵۰ میلیارد و ۹۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در کل تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه رقم ۴۳۲ میلیارد و ۹۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

 

* صورت ریز مقایسه بودجه مصوب با عملکرد سال ۹۷ در هزینه‌ها

در بررسی صورت ریز مقایسه بودجه مصوب با عملکرد سال ۹۷ مشخص است در بخش «هزینه‌ها» و حوزه ‌«بهای تمام شده خدمات»، بودجه اصلاحی مصوب ۱۶۸۸ میلیارد تومان است که رقم عملکرد ۱۵۶۲ میلیارد و ۱۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در کل تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه ۱۲۵ میلیارد و ۸۸۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

در حوزه «هزینه‌های عمومی اداری و فروش»، بودجه اصلاحی مصوب رقم ۷۶۳ میلیارد و ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، رقم عملکرد ۹۳۸ میلیارد و ۱۶۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و در کل تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه ۱۷۵ میلیارد و ۱۴۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

در حوزه «هزینه‌های مالی»، بودجه اصلاحی مصوب ۳۲ میلیارد و ۹۰۰ هزار تومان، رقم عملکرد ۲۶۴ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ۳۰۰ هزار تومان و در کل تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه ۲۳۱ میلیارد و ۹۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

جمع هزینه‌های ایران‌ایر در صورت ریز مقایسه بودجه مصوب در بودجه اصلاحی مصوب، رقم ۲۴۸۳ میلیارد و ۹۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، رقم عملکرد ۲۷۶۵ میلیارد و ۱۰۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و در کل تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه رقم ۲۸۱ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان است.

* صورت ریز مقایسه بودجه مصوب با عملکرد ۹۷ در هزینه‌های سرمایه‌ای و بازپرداخت وام‌ها

در بخش «هزینه‌های سرمایه‌ای و بازپرداخت وام‌ها و دیون» بودجه اصلاحی مصوب رقم ۱۷۸۹ میلیارد و ۵۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، عملکرد رقم ۵۰۵ میلیارد و ۷۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در کل تغییرات (شامل افزایش یا کاهش) عملکرد نسبت به بودجه رقم ۱۲۸۳ میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/
منبع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.