کد خبر : 1427
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۰۸

سهرابی: استقلال رضایت تراکتور را نگیرد، مظاهری محروم می شود/ مذاکره با دایی را تایید یا تکذیب نمی کنم

سهرابی: استقلال رضایت تراکتور را نگیرد، مظاهری محروم می شود/ مذاکره با دایی را تایید یا تکذیب نمی کنم

به گزارش تبریزسیاست و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتور، میر معصوم سهرابی درباره حواشی دیدار فینال جام حذفی اظهار داشت: طبق دستورالعملی که به باشگاه‌ها ابلاغ شده بود، تیم‌های میهمان می‌توانستند چهار نفر و تیم‌های میزبان شش نفر را به ورزشگاه ببرند و در بازی فینال مجوز حضور ۱۰ لیدر و هوادار را


به گزارش تبریزسیاست و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتور، میر معصوم سهرابی درباره حواشی دیدار فینال جام حذفی اظهار داشت: طبق دستورالعملی که به باشگاه‌ها ابلاغ شده بود، تیم‌های میهمان می‌توانستند چهار نفر و تیم‌های میزبان شش نفر را به ورزشگاه ببرند و در بازی فینال مجوز حضور ۱۰ لیدر و هوادار را به ما دادند و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، دیدیم که استقلالی‌های زیادی در ورزشگاه حضور دارند و این باعث اعتراض ما شد و ما به آقای بهاروند اعلام کردیم که این عدالت نیست و در این صورت حاضر به انجام بازی نیستیم.

وی افزود: برای بردن اصحاب رسانه و هواداران به مشهد، مکاتبات لازم را با سازمان لیگ انجام داده بودیم که متاسفانه با آن موافقت نشد و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، با دیدن هواداران استقلال شوکه شدیم که خوشبختانه با پیروزی در بازی، این ناعدالتی را جبران کردیم و توانستیم با کاپ قهرمانی به تبریز برگردیم.

کرونا ضربه بزرگی به تراکتور زد

مدیرعامل باشگاه تراکتور تصریح کرد: سیاست ابتدای فصل باشگاه، کسب حداقل یک جام و کسب سهمیه آسیایی بود که امسال متاسفانه فراز و نشیبی داشتیم. ابتدای فصل را خوب آغاز کردیم، اما در ادامه نتوانستیم نتایج مطلوبی بگیریم و با نظر هیئت مدیره باشگاه، دست به تغییراتی زدیم و ساکت الهامی را جایگزین دنیزلی کردیم. این موضوع باعث شد که نتایج تیم روند صعودی پیدا کند و در حالی که نتایج خوبی کسب می‌کردیم، ویروس کرونا به ما ضربه بزرگی زد.

سهرابی ادامه داد: کرونا باعث شد که بازیکنان خارجی‌مان را از دست بدهیم و از طرف دیگر، ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه، ضربه زیادی برای تیم تراکتور که قدرت اصلی آن، از هواداران پرشورش نشأت می‌گیرد، وارد کرد.

با درخواست صدور رضایت نامه دائمی سوگیتا موافقت می کنیم

وی افزود: سوگیتا در اواسط فصل دچار مصدومیت شد و فقط می‌توانست در دو سه بازی پایانی فصل ما را همراهی کند و برای جبران ضرر و زیان مالی، رضایت انتقال قرضی او را به تیم‌های دیگر دادیم. البته باشگاه کنونی وی، درخواست صدور رضایت دائمی را از ما کرده و به احتمال زیاد، با نظر هیئت مدیره باشگاه، با این درخواست موافقت کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور اضافه کرد: میمبلا هم با توجه به مشکلاتی که بعد از کرونا برایش رخ داد، صلاح دیدیم که برای این‌که ضرر و زیان مالی زیادی متحمل نشویم، رضایت جدایی او را صادر کنیم.

باید  تا دو سه روز آینده باید برنامه‌ریزی کاملی برای بستن تیم فصل آینده تدوین کنیم

سهرابی درباره برنامه ریزی نقل و انتقالاتی تراکتور گفت: برای فصل آینده، باید در سه جبهه بجنگیم و این موضوع نیاز به برنامه‌ریزی دقیق است و باید  تا دو سه روز آینده باید برنامه‌ریزی کاملی را برای بستن تیم فصل آینده تدوین کنیم تا تیم قدرتمندی را روانه مسابقات فصل آینده بکنیم. البته برای دوری از حاشیه و تنش، مذاکراتمان را برای پایان فصل و بعد از بازی فینال جام حذفی نگه داشتیم و قبل از بازی فینال، نمی‌توانستیم با کسی وارد مذاکره رسمی شویم.

باشگاه یونانی برای جذب حاج صفی پیشنهاد رسمی نداده و می خواهیم وی را حفظ کنیم

وی افزود: به جز رضا اسدی و محمدرضا آزادی، همه بازیکنانمان با ما قرارداد دارند. البته این بدین معنا نیست که نتوانند به تیم دیگری بروند، چرا که با پرداخت مبلغی، می‌توانند رضایت باشگاه را بگیرند. احسان حاج صفی بازیکن بزرگی است و تا کنون پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه یونانی به باشگاه نرسیده و در تلاش هستیم که این بازیکن بزرگ را برای فصل آینده حفظ کنیم.

اسدی قول داده در ایران فقط برای تراکتور بازی کند

مدیرعامل تراکتور تصریح کرد: رضا اسدی قول داده که اگر در ایران باشد، قطعاً برای تراکتور بازی می‌کند و آزادی هم بازیکن جوان و خوبی است که دوست داریم در تیم بماند. همه بازیکنان را حفظ می‌کنیم، مگر اینکه دلش با تیم نباشد. ما آماده توافق با رضا اسدی برای تمدید قرارداد هستیم.

مظاهری احساس کرد به دلیل مصدومیت اخباری به خواسته هایش تن می دهیم

سهرابی درباره جدایی رشید مظاهری از تراکتور گفت: با اینکه فوتبال ما حرفه‌ای است، اما برخی بازیکنان، اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنند. رشید مظاهری دو فصل دیگر با تیم ما قرارداد دارد و این بازیکن قبل از پایان فصل و پیش از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی درخواست جدایی کرد که به او اعلام کردیم که تمرکزت روی بازی‌ها باشد. این بازیکن احساس می‌کرد که با توجه به مصدومیت اخباری، ما تن به خواسته‌های وی می‌دهیم؛ اما با این موضوع موافقت نکردیم و سپس مظاهری با مراجعه به سازمان لیگ، درخواست فسخ قرارداد کرد. باشگاه تراکتور تمام مطالبات مالی این دروازه‌بان را پرداخت کرده و در این خصوص کوتاهی نکرده است.

استقلال رضایت تراکتور را نگیرد، مظاهری محروم می شود

وی افزود: قرارداد مظاهری با استقلال، غیرقانونی است و چون اطلاعی از آیین‌نامه فدراسیون فوتبال ندارد، از عواقب این قرارداد غیرقانونی خبر ندارد و اگر باشگاه استقلال نتواند رضایت تراکتور را بگیرد، این بازیکن جریمه و محروم خواهد شد و در این خصوص، نامه‌ای به باشگاه استقلال ارسال خواهیم کرد.

تاکنون موفق به تماس با الهامی نشده ایم و نباید از قافله جذب بازیکن جا بمانیم

مدیرعامل تراکتور درباره آخرین وضعیت ادامه همکاری ساکت الهامی با این تیم توضیح داد: الهامی زحمات زیادی برای تراکتور کشیده و در روزهای کرونایی، همیشه بالای سر تیمش بود. تا این لحظه، هیچ‌گونه استعفای کتبی از سوی ایشان به باشگاه نرسیده است و حتی موفق به تماس با وی نشده‌ام. ما باید به زودی وضعیت مربیگری تیم را مشخص کنیم تا از قافله جذب بازیکن جا نمانیم.

مذاکره با دایی را تایید یا تکذیب نمی کنم

سهرابی درباره مذاکره باشگاه تراکتور با علی دایی گفت: در وهله اول، منتظر تعیین تکلیف الهامی هستیم؛ چرا که مربی خود ماست و به طور رسمی مذاکره باشگاه با علی دایی را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب. امیدوارم فردا موفق به تماس با آقای الهامی شویم تا به زودی وضعیت تیم برای فصل آینده مشخص شود.

نامه رسمی برای بازی دوستانه با گالاتاسرای به ما ابلاغ نشده است

وی درباره احتمال برگزاری دیدار دوستانه تراکتور با گالاتاسرای ترکیه تصریح کرد: تا کنون نامه رسمی از سوی باشگاه گالاتاسرای برای انجام بازی دوستانه به باشگاه ما ابلاغ نشده است و در صورتی که این نامه را دریافت کنیم، همراه با هیئت مدیره باشگاه، شرایط مختلف این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم.

معاونت اقتصادی باشگاه، در حال سوق‌دهی تراکتور به سمت سوددهی است

مدیرعامل تراکتور درباره برنامه های اقتصادی این باشگاه گفت: تراکتور یک باشگاه خصوصی حرفه‌ای است و تمام آیتم‌های لازم برای خصوصی بودن را داراست. این باشگاه هم از نظر امکانات مالی و هم از نظر امکانات سخت‌افزاری، زیرساخت‌های خیلی خوبی دارد. معاونت اقتصادی باشگاه، در حال سوق‌دهی تراکتور به سمت سوددهی است.

سهرابی افزود: طی جلساتی که مالک محترم باشگاه با شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ داشت، درصدهایی از سهام این شرکت‌ها به تراکتور اختصاص داده شد. طرح‌های جامعی از جمله اپلیکیشن هواداران تراکتور (تراپ) در این باشگاه در حال پیشروی هستند که باعث حرفه‌ای تر شدن این باشگاه در زمینه اقتصادی است.

در مراحل نهایی گرفتن تیک آبی هستیم

وی درباره تیک آبی گرفتن اینستاگرام تراکتور توضیح داد: گرفتن تیک آبی از مدت‌ها قبل، در برنامه باشگاه قرار دارد و اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده‌ایم و تیم رسانه باشگاه، به شدت پیگیر این موضوع است و در مراحل نهایی‌اش قرار دارد و به زودی منتج به نتیجه خواهد شد.

هدف اصلی باشگاه، توجه به آکادمی و تیم‌های پایه است

مدیرعامل تراکتور در ادامه گفت و گو با شبکه سهند درباره برنامه های این باشگاه برای تیم های پایه گفت: هدف اصلی باشگاه، توجه به آکادمی و تیم‌های پایه است و در این خصوص مکاتبات لازم را با شهرداری نیز انجام داده‌ایم تا زیرساخت‌های مختلفی برای تیم‌های پایه در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/
Source link

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.